Bio+ to cztery mieszanki stworzone na bazie zmielonego siemienia lnianego lub łuski gryczanej z dodatkami sproszkowanych owocowymi. Doskonały pomysł na wzbogacenie śniadania w błonnik i witaminy, bez zbędnego cukru i konserwantów.


Siemię lniane + cacao (10%) + lucuma (5%) –
Mielone siemię lniane jest bardzo bogate w błonnik, cynk oraz witaminę E. Jest również źródłem dużej ilości kwasów omega-3 i omega-6. Kakao dostarcza organizmowi magnez,witaminę K oraz B3. Lucuma dostarcza dużej ilości żelaza.Zawiera flawanoidy działające korzystnie na serce. Opakowanie 200g.


Siemię lniane + jabłko (10%) + nasiona słonecznika (5%) –
Mielone siemię lniane jest bardzo bogate w błonnik, cynk oraz witaminę E. Jest również źródłem dużej ilości kwasów omega-3 i omega-6. Jabłko dostarcza organizmowi witaminę C oraz K. Nasiona słonecznika zawierą mnóstwo witamin: A, D, E, B6 oraz dużą dawkę magnezu. Opakowanie 200g.


Łuska gryczana + śliwka (10%) – 
Mielona łuska gryczana jest bardzo bogata w, błonnik, potas, żelazo oraz witaminy z grupy B. Śliwka to źródło witamin A, E oraz witamin z grupy B. Opakowanie 200g.


Łuska gryczana + aronia (10%) – 
Mielona łuska gryczana jest bardzo bogata w błonnik, potas, żelazo oraz witaminy z grupy B. Aronia to źródło witamin C,E oraz m.in. wapnia. Opakowanie 200g.

go_back