Nasze oryginalne mieszanki śniadaniowe tworzone jedynie z ekologicznych składników, bez dodatku białego cukru, słodzone nektarem kokosowym.


Granola owocowa – Mieszanka na bazie nasion słonecznika, chipsów kokosowych, jagieł ekspandowanych oraz pestek dyni z dodatkiem rodzynek sułtańskich oraz jagód goji. Opakowanie 200 g.


Granola kakaowa – 
Mieszanka na bazie nasion słonecznika, chipsów kokosowych, gryki ekspandowanej oraz pestek dyni z dodatkiem rodzynek, kruszonych ziaren kakaowca i surowego kakao w proszku. Opakowanie 200 g.


Granola orzechowa – Mieszanka na bazie nasion słonecznika, chipsów kokosowych, jagieł ekspandowanych oraz pestek dyni z dodatkiem orzechów laskowych i migdałów naturalnych. Opakowanie 200 g.


Granola zielona – Mieszanka na bazie nasion słonecznika, chipsów kokosowych, jagieł ekspandowanych oraz pestek dyni z dodatkiem zielonych superfoods. Opakowanie 200 g.


Granola owsiana – 
Mieszanka na bazie płatków owsianych, jagieł ekspandowanych oraz pestek dyni z dodatkiem jagód Goji i migdałów. Opakowanie 200 g.


Granola keto –
Mieszanka na bazie chipsów kokosowych, pestek, nasion oraz orzechów z dodatkiem nasion chia i siemienia lnianego. Opakowanie 200 g.


Granola z kremem orzechowym –
Mieszanka na bazie chipsów kokosowych, jagieł ekspandowanych, pestek orzez orzechów z kremem z prażonych orzechów arachidowych. Opakowanie 200 g.


Muesli z nasionami chia –
Muesli składające się z płatków 5 zbóż: orkiszowych, jęczmiennych, owsianych, pszennych i żytnich, z dodatkiem nasion chia oraz rodzynek sułtańskich. Opakowanie 200 g.


Muesli z cacao – Muesli składające się z płatków 5 zbóż: orkiszowych, jęczmiennych, owsianych, pszennych i żytnich, z dodatkiem sproszkowanego kako oraz kruszonych nasion kakaowca. Opakowanie 200 g.


Muesli z superfoods – Muesli składające się z płatków 5 zbóż: orkiszowych, jęczmiennych, owsianych, pszennych i żytnich, z dodatkiem aronii, baobabu i macy. Opakowanie 200 g.

go_back