Do smażenia, pieczenia, gotowania lub jako dodatek do dań, w naszym asortymencie znajdują są bio oleje i tłuszcze o szerokim wachlarzu zastosowań.


Organic Coconut Oil – nierafinowany –  organiczny olej kokosowy. Uznawany za najzdrowszy olej świata. Doskonały do smażenia, pieczenia i gotowania, do sałatek lub zamiast masła. Nadaje potrawom delikatnego posmaku kokosa. Może być także stosowany do nawilżania skóry i włosów. Opakowanie 250, 500 i 1000ml.


Organic Coconut Mousse – organiczna pasta kokosowa. Powstała z połączenia miąższu oraz oleju kokosowego. Kremową formę uzyskano dzięki usunięciu wilgoci. Doskonały dodatek do deserów i dań orientalnych. Opakowanie 500ml.


Organic Coconut Oil – rafinowany – bezzapachowy organiczny olej kokosowy. Uznawany za najzdrowszy olej świata. Doskonały do smażenia, pieczenia i gotowania, do sałatek lub zamiast masła. Opakowanie 1000ml.


Ghee Butter – Ekologiczne masło z którego usunięto białka i inne substancje, tak by pozostawić czysty tłuszcz, który nie uwalnia żadnych szkodliwych substancji podczas smażenia. GHEE nadaje potrawom przyjemny maślany smak, jednocześnie ma bardzo istotną właściwość – nie podnosi cholesterolu. Jest bogatym źródłem witamin, kwasów tłuszczowych oraz cennych przeciwutleniaczy. Opakowanie 300g.


Coco Ghee – to mix organicznego masła klarowanego oraz bio nierafinowanego oleju kokosowego. Masło ghee nadaje potrawom przyjemny maślany smak a olej kokosowy dodaje do tego nutę aromatu kokosa. COCO GHEE stanowi doskonałą kombinację do bezpiecznego i zdrowego smażenia. Opakowanie – 300g.


Argan Oil –
Egzotyczny olej arganowy, z pierwszego tłoczenia na zimno. Uzyskiwany jest z najwyższej jakości ziaren w południowo-zachodnim Maroku. Doskonały do wielu potraw na zimno, w tym sosów, dipów. Ma lekko dymny aromat, głęboki kolor i łagodny, orzechowy smak. Opakowanie 250ml.

go_back