Nasza proteina serwatkowa pochodzi z certyfikowanej ekologicznej hodowli co oznacza, że mleko uzyskiwane do produkcji serwatki, pochodzi od krów wolno-wypasanych na ekologicznych łąkach, gdzie krowy spożywają świeżą trawę a nie modyfikowaną genetycznie paszę. Bogate w aminokwasy i wapń. Idealny sposób na przekąskę w ciągu dnia lub po wysiłku fizycznym, bez zbędnych węglowodanów, cukru i nadmiernego tłuszczu.

Nasze proteiny roślinne pochodzą z ekologicznych, niemodyfikowanych upraw, zapewniając w ten sposób kontrolę warunków wzrostu oraz gwarantując, że są one wolne od zanieczyszczeń.


Organic Whey Protein –
organiczny koncentrat proteiny serwatkowej (77%), wytwarzany z ekologicznego mleka pochodzącego z certyfikowanej hodowli. Smak naturalny. Opakowanie 500g.


Organic Whey Protein + Green Mix – 
organiczny koncentrat proteiny serwatkowej (77%), wytwarzany z ekologicznego mleka pochodzącego z certyfikowanej hodowli, z dodatkiem zielonych bio superfood’ów (trawa pszenicy, pędy jęczmienia, moringa, spirulina, chlorella). Opakowanie 500g.


Organic Whey Protein + Bio Cacao –
organiczny koncentrat proteiny serwatkowej (77%), wytwarzany z ekologicznego mleka pochodzącego z certyfikowanej hodowli, z dodatkiem organicznego kakao. Opakowanie 500g.


Organic Vege Protein Mix –
mix trzech białek pochodzenia roślinnego: izolatu białek z grochu (50%), białka konopnego (30%) oraz izolatu białek z ryżu (20%). Doskonałe uzupełnienie aminokwasów u osób, które nie tolerują glutenu lub białka mleka krowiego. Opakowanie 500g.


Organic Pea Protein –
izolat ekologicznej proteiny z grochu (77%). Doskonałe uzupełnienie aminokwasów u osób, które nie tolerują glutenu lub białka mleka krowiego – jest produktem roślinnym. Opakowanie 200g.


Organic Rice Protein –
izolat ekologicznej proteiny z ryżu (84%). Doskonałe uzupełnienie aminokwasów u osób, które nie tolerują glutenu lub białka mleka krowiego – jest produktem roślinnym, nie zawiera cholesterolu. Opakowanie 200g.

Organic Hemp Protein – ekologiczne białko konopne (51%), Posiada więcej niezbędnych do walki z cholesterolem kwasów omega 3 niż oliwa z oliwek. Jest bardzo bogatym źródłem magnezu, żelaza, manganu i cynku. Opakowanie 200g.


Organic Sunflower Protein –
ekologiczna proteina z nasion słonecznika (46%). Doskonałe uzupełnienie aminokwasów u osób, które nie tolerują glutenu lub białka mleka krowiego – jest produktem roślinnym, nie zawiera cholesterolu. Opakowanie 200g.

Organic Pumpkin Protein – ekologiczna proteina z pestek dyni (60%). Doskonałe uzupełnienie aminokwasów u osób, które nie tolerują glutenu lub białka mleka krowiego – jest produktem roślinnym, nie zawiera cholesterolu. Opakowanie 200g.