Diet-Food BIO MORINGA - TABLETKI 250...
Diet-Food BIO MORINGA - TABLETKI 250...
Diet-Food BIO MORINGA - TABLETKI 250...
Diet-Food BIO MORINGA - TABLETKI 250...
Diet-Food BIO MORINGA - TABLETKI 250...

Diet-Food BIO MORINGA - TABLETKI 250 szt.

5906660508960
Obecnie brak na stanie
49,90 zł
Brutto

 

Diet-Food BIO MORINGA - TABLETKI 250 szt.

Moringa – magiczne drzewo życia

Moringa to roślina, która nie tylko jest istotna ze względów ekonomicznych, dzięki którym zawdzięcza swoją nazwę – drzewo życia. Doskonale sprawdzi się jako elementem wspierający walkę naszego ciała ze stresorami oraz wolnymi rodnikami, dzięki czemu nasz organizm będzie funkcjonował na zupełnie innym poziomie. Moringa sprawdzi się doskonale w roli substancji insulinomimetycznej, wpływającej pozytywnie -> redukująco na poziom cukru w krwioobiegu, co jest istotnym elementem wspierającym walkę z zaburzeniami gospodarki cukrowej jak np. w przypadku cukrzycy typu II Moringa jest produktem, który sprawdzi się u kobiet karmiących piersią, wspierając laktację Bardzo dobrym pomysłem będzie włączenie jej do suplementacji osób borykających się z zaburzeniami gospodarki lipidowej. Moringa skutecznie obniża poziom VLDL oraz LDL-C, czyli frakcji cholesterolu najbardziej wpływających na ryzyko chorób sercowo – naczyniowych Moringa wspiera działanie układu odpornościowego poprzez obniżanie poziomu il-6 oraz tnf -a, dwóch cytokin zapalnych charakterystycznych dla stanów zapalnych w jelitach oraz wysokiego natężenia na bodźce stresowe. Moringa zawiera wysoki poziom izotiocyjanów Moringa wspiera działanie limfocytów – B odpowiedzialnych za szybkie reagowanie naszego organizmu w przypadku walki z patogenami z zewnątrz. Moringa jest produktem, który na swojej półce powinny mieć osoby cierpiące z powodu zaburzeń gospodarki cukrowej lub problemów z cholesterolem, jednak równie dobrze sprawdzi się w przypadku kobiet karmiących piersią, szczególnie tych, które cierpią na problemy z laktacją oraz małą ilością mleka.

Co to jest Ayurveda?

Ajurweda działa jako nauka poprzez obserwację typów ciała, objawów i stylu życia. Stosowanie zabiegów ajurwedycznych i terapii leczniczych działa najlepiej, aby organizm odzyskał zdrowie. Kluczową rolą ajurwedy jako leku jest zapewnienie zdrowego funkcjonowania organizmu poprzez świadome nawyki zdrowego stylu życia, takie jak odpowiednia dieta, sprawność fizyczna i pozytywne zdrowie psychiczne.

W jaki sposób mogę spożywać tabletki Bio Moringa od Diet-Food?

Zalecana do spożycia dzienna porcja: 6 tabletek 1 tabletka= 490 mg. idalna bezwodna - substancja przeciwzbrylająca 2 tabletki popijając dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej diennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie m zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Co oznacza zielony listek na opakowaniu?

Logo zielonego listka oznacza że produkt jest ekologiczny. Składniki które są w jego składzie pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych bez dodatku pestycydów i nie są modyfikowane genetycznie.  

Składniki aktywne w jednej tabletce:

  • proszek z liści Moringi - 500 mg

Zawartość opakowania 250 szt. tabletek.

Składniki:

  • proszek z liści Moringa (Moringa oleifera),
  • krzemionka koloidalna bezwodna - substancja przeciwzbrylająca

Informacja Alergiczna:

Produkt może zawierać soję, pszenicę oraz gluten

Nowy produkt
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to compare.

Polityka prywatności i informacje Cookies

Przeczytaj informacje